Автори сайту мали на меті популяризацію вивчення історії рідного краю, з якої починається історія всієї держави. Особливо цінною для авторів сайту будуть матеріали про боротьбу ОУН – УПА з Радянською владою, про репресованих, історію церкви, громадсько-політичних і культурних організацій на території населеного пункту як зараз так і в історичній ретроспективі.
Літопис УПА – це серійне книжкове видання. Його завдання – опублікувати, з дотриманням джерельної точности, документи й матеріями до історії УПА, а також стимулювати й видавати праці про діяльність УПА та історію України того періоду взагалі. Кожний том або група томів Літопису присвячені окремим темам і мають назву.
Вивчення найрізноманітніших аспектів боротьби українських повстанців за національну та соціальну свободу є головною метою Центру досліджень визвольного руху.
Метою ЦДПР є пошук ідейних підстав Українського відродження в умовах постколоніального, глобалізованого та цивілізаційно межового становища України.
Для здійснення поставленої мети ЦДПР досліджує такі напрями осмислення дійсності: філософію, політичну думку, культурологію, історію, богослов’я, геополітику. Також Центр досліджує ідеологічний розвиток громадсько-політичних організацій, які стоять на позиціях Українського відродження.
Боротьба УПА досі триває, оскільки її кінцева мета - Українська Самостійна Соборна держава досі залишається метою, а не дійсністю. Проект "УПА - історія новітньої боротьби" має за мету висвітлювати події, що стосуються ОУН-УПА в нинішні дні.
Даний проект спрямований на висвітлення реальної думки громадян щодо УПА, про ставлення суспільства до цієї проблеми та й зрештою про те чим живе УПА нині. Тож цей сайт має на меті стати індикатором громадської думки щодо Української Повстанчої Армії та сприяти популяризації поданих законопроетків в суспільстві.
Сайт присвячено національно-визвольному рухові українського народу першої половини ХХ ст., уособленням якого є Організація Українських Націоналістів (ОУН) та створена нею Українська Повстанська Армія (УПА). Термін ОУН-УПА з строго історичної точки зору є до певної міри штучним, але часто вживається саме у такому вигляді, до чого є вагомі підстави.